http://www.unss.sk/

Základná organizácia Čadca

späť

Pozvánka na benefičný koncert

Pozývame Vás na benefičný koncert punk rockových skupín ILÚZIA a IN HEART, ktorý sa uskutoční v sobotu 10. decembra 2011 o 20.00 hod. v klube Deja vu v Čadci. V programe vystúpia skupiny ILÚZIA a IN HEART v štýle rocku a punku. Vstupné na koncert je 3€. Výťažok zo vstupného bude venovaný ZO ÚNSS Čadca.

Tento koncert nadväzuje na hudobný večer z 3. decembra 2011, keď v Deja vu vystúpili mladí sólisti a hlavní iniciátori benefičného koncertu Marián Lehotský, Ondrej Priehoda a Marek Kubala. V podaní týchto umelcov prešlo publikum exkurzom hudby od klasickej barokovej hudby, cez ľudovú hudbu z Peru a Bolívie, tango, flamengo salsa až po jazzové covery populárnych českých pesničiek. Na záver pridali títo umelci ako prídavok 2 vianočné koledy. Aj z tohto koncertu bude vstupné venované v prospech ZO ÚNSS Čadca, za čo im úprimne ďakujeme.odkaz na stránky www.blindfriendly.sk - tento web spĺňa štandardy prístupného sídla

Ďakujeme

Čadcanet

Základná organizácia Čadca ďakuje spoločnosti ČadcaNET - regionálny internetový provider - za poskytovanie bezplatných internetových služieb už od roku 2009.