http://www.unss.sk/

Základná organizácia Čadca

späť

V Čadci mamičkám k sviatku zablahoželal primátor

Deň matiek má v čadčianskej Základnej organizácii (ZO) svoje pevné miesto v kalendári organizovaných podujatí. Predpoludním 12. mája sa po tom, čo sa zaplnili všetky miesta v zasadačke Slovenskej pošty, mamám prihovorila predsedníčka ZO Lýdia Oravcová. Po jej úvodných láskavých slovách dostali všetkých do nálady tým správnym spôsobom, nezabudnuteľným spevom, v kysuckých krojoch vyparádení Karol Časnocha a Dana Bartošová z populárneho Kysuckého prameňa.

Po ich pôsobivom úvode sa mamičkám prihovoril aj primátor Čadce Milan Gura. Osobne pozdravil každú mamičku, babičku, ktorá prišla a prostredníctvom kvetu im vyjadril vďaku, úctu a obdiv.

Tak ako v úvode povedal, Deň matiek patrí medzi najkrajšie sviatky, keď máme špeciálnu príležitosť povedať, ako ich máme radi, čo pre nás znamenajú a vyjadriť im našu vďačnosť za všetko, čo pre nás urobili.

Po hrejivých slovách sa pán primátor venoval položeným otázkam, ktoré nás trápia dennodenne v našom meste. Potešila nás informácia o blížiacom sa otvorení obchvatu mesta, ktorý po spustení do prevádzky zabezpečí odklonenie dopravy z centra a uľahčí pohyb aj zrakovo postihnutým. Výmenu verejného osvetlenia za modernejšie svietivejšie ledkové osvetlenie zrakovo postihnutí takisto určite ocenia.

Po tejto debate dostali oslávenkyne od ZO drobný darček a svojich heligóniek sa opäť ujalo naše spevácke duo z Kysuckého prameňa a širokým repertoárom piesní nás zabávalo až do poludnia.

Stretnutie členiek ZO pri príležitosti Dňa matiekStretnutie členiek ZO pri príležitosti Dňa matiek Medzi nás prišiel aj primátor mesta Čadca a poďakoval matkámMedzi nás prišiel aj primátor mesta Čadca a poďakoval matkám Našim ženám – matkám zahrali a zaspievali Danka Bartošová a Karol Časnocha z Kysuckého prameňa OščadnicaNašim ženám – matkám zahrali a zaspievali Danka Bartošová a Karol Časnocha z Kysuckého prameňa Oščadnica
odkaz na stránky www.blindfriendly.sk - tento web spĺňa štandardy prístupného sídla

Ďakujeme

Čadcanet

Základná organizácia Čadca ďakuje spoločnosti ČadcaNET - regionálny internetový provider - za poskytovanie bezplatných internetových služieb už od roku 2009.