http://www.unss.sk/

Základná organizácia Čadca

späť

Na grilovačku sme si zašli do Drevorubača

Po veľmi kladnej odozve z minulého roka čadčianska základná organizácia opäť zorganizovala pre svojich členov grilovačku. Účasť bola výborná, viac ako päťdesiatpercentná, prialo nám aj počasie.

Stretli sme sa, tak ako minulý rok, v príjemnom prostredí v prírode situovaného Penziónu Drevorubač v Oščadnici, kde sme prijali pohostinnosť maximálne ústretovej majiteľky pani Lapihúskovej. A keďže sme sa stretli presne na Jána, hneď na úvod sa slova ujala predsedníčka ZO Lýdia Oravcová a po privítaní zablahoželala nášmu oslávencovi Jankovi Gajdošovi. V našej organizácii zvlášť dbáme na osvetu, preto svoje ďalšie vystúpenie venovala predsedníčka ZO priestorovej orientácii. Spoločne so svojou asistentkou prakticky predviedli prítomným základné úkony orientácie v mikro a makropriestore, čo ocenili hlavne noví členovia.

Po zaujímavej prednáške nasledovali už len samé príjemné veci: grilované špeciality, ktoré pre nás pripravil „grilmajster“ z Drevorubača.

Bol to príjemne strávený deň. Opäť sme sa stretli, porozprávali sa, podozvedali sa veľa nového a už teraz sa tešíme na nejaké ďalšie spoločné stretnutie.

odkaz na stránky www.blindfriendly.sk - tento web spĺňa štandardy prístupného sídla

Ďakujeme

Čadcanet

Základná organizácia Čadca ďakuje spoločnosti ČadcaNET - regionálny internetový provider - za poskytovanie bezplatných internetových služieb už od roku 2009.